Portede ja kaante müük

Kaubaaluste äärised ehk ported

Kaubaaluste ported aitavad kaupa kaitsta nii transportimise kui ka ladustamise ajal. Neid on mugav kasutada komplektis kaanega, mis aitab vältida kallite puitkastide ostmist. Tegeleme kasutatud ja uute portede müümisega kaubaalustele. Kõik eelnevalt kasutuses olnud ported on läbinud põhjaliku kontrolli ja valmis taaskasutamiseks. Meilt on võimalik osta standardsete mõõtudega (800×1200, 1000×1200, 600×800, 1200×1600) ja ka mitte standardsete mõõtudega ääriseid.

Kaubaaluste kaaned

Kaubaaluse kaas on paigaldatud kattena kaitsvaks elemendiks alusel olevale kaubale. See aitab säästa kaupa muljumisest. Ettevõte pakub standardsete mõõtudega puidust ja vineerist kaasi. Saadaval on meie poolt toodetud uued ja taaskasutatavad tooted. Samuti saame vajadusel ja vastavalt näidisele/ joonisele toota ka mittestandardsete mõõtudega kaasi. Kõik tooted on valmistatud kõrge kvaliteediga saematerjalist ja on mõeldud kordus kasutamiseks.

Prussid ja lauad

Meilt saate tellida prusse ja laudasid erinevate mõõtudega. Nende kasutamine aitab Teil tagada suurte ja raskete koormate ohutust transportimisel.

Täpsema info saamiseks ja hinnapäringu tegemiseks eelpool nimetatud toodete kohta saate teha, kui helistate meile või saadate oma küsimusega e-maili.

Kas soovid lisainfot?

Write a Reply or Comment